O nas

Komfortowe pokoje i apartamenty

Komfortowe pokoje i apartamenty

Oferujemy Państwu apartamenty i pokoje gościnne. Przeszły one gruntowny remont i są wyposażone w łazienki, aneksy kuchenne, telewizję, wi-fi i inne atrakcje. Budynek znajduje się w zachodniej części Darłówka. Oddalony jest około 250 m od plaży.Na ulicy Bosmańskiej znajduje się plac zabaw dla dzieci, sklepy, dodatkowe miejsca parkingowe. Niedaleko jest również parking strzeżony, basen, family park, i inne atrakcje.

W Darłówku i okolicy Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowa. Plaża w Darłówku jest piaszczysta i bardzo zadbana. Jedną z wielu atrakcji turystycznych jest Latarnia Morska, nabrzeże portowe, rozsuwany most zwodzony.

Do Państwa dyspozycji są statki turystyczne i kutry rybackie. Darłowo to miasto pełne zabytków. Powstało w XI wieku. Urodził się w nim Eryk Pomorski, znany potem jako król Norwegii Eryk III i król Danii Eryk VII oraz król Szwecji. Warto zobaczyć Zamek Książąt Pomorskich, który jest jedynym w Polsce nadmorskim gotyckim zamkiem, barokowy ratusz, bramę miejską z zachowanymi murami obronnymi i zabytkowe kościoły.

Darłówko to dobre miejsce na wakacje

Odwiedź nas, a pokochasz to miejsce!
Facebook

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co